GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Teservis 6672147

nr 667 2147

Teservis

3 delar, signerade Triller, tobo

Kondition: 2-del med mindre nagg

Utrop:

1.000 kr

Såld:

300 kr

måndag 15 november 2010
kl 22:37:10

15/11 16:21:00 1      Vinnande bud